Як з користю провести карантин?

Пропонуємо вашій увазі вправи та завдання для дітей, поради батькам та корисну інформацію  від Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ на час карантину по COVID-19

 

 

 

 

 

З 1 березня 2021 починається електронна реєстрація до школи.

До вашої уваги інформація про те, як зареєструвати дитину до першого класу на school.blogly.

https://www.facebook.com/drotyanko.viktoria/videos/3770109819714716

 

 

 

18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей є порушенням прав дітей, що завдає довготривалих та згубних наслідків на все їхнє життя.

Крім того, щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада – Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня – Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня – річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня – Міжнародного дня прав людини.

Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

Рада Європи спільно з Міністерством освіти і науки України в рамках проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» підготували та адаптували інформаційні матеріали, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищевказаних днів, доступні за посиланнями, а саме:

 1. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
  1. Захист дітей онлайн https://vinieo.com/46417;
  2. Сексуальний шантаж https://vimeo.com/464179;
  3. Секстинг https://vimeo.com/464177511;
  4. Секс-чатинг https://vimeo.com/464176:
  5. Грумінг https://vimeo.com/46418153;
  6. Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти https://vimeo.com/464180697.
 2. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань в спорті. Ролик доступний за посиланням https://vimeo.com/477933967.
 3. Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей в колі довіри. Ролик доступний за посиланням https://vimeo.com/292080839.
 4. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді. Буклет доступний за посиланням https://nii.coe.int/leam-about-vour-rights-in-a-digital-environment-ukr/1680a052c2.

Всі вищевказані та інші матеріали Проекту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» доступні на сайті Міністерства освіти і науки України та Офісу Ради Європи за посиланням https://wvvw.coe.int/uk/web/kyiv/combating-violence” against-children-in-ukrainc в розділі «Підвищення обізнаності та запобігання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
26 − 25 =