Реєстрація

     Реєстрація Е-садок

З 01.12.2021 р. припинилась електронна реєстрація дітей дошкільного віку на сайті dity.if.ua. Реєстрація у садочки здійснюватиметься на сайті sadok.bloqly.com (згідно Рішення про затвердження “Положення про автоматизовану систему Е-садок для реєстрації дітей до комунальних закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади” від 23.12.2021р. №446-19) щорічно в кінці навчального року у відповідні вікові групи у декілька садочків (перед формуванням груп на наступний навчальний рік) і проходитиме у два етапи:
  1. З 1 березня до 31 травня;
  2. Після 1 вересня, виключно на вільні місця для різних вікових груп.
Щоб записати дитину у садочок потрібно:
  1. Створити особистий кабінет на сайті sadok.bloqly.com;
  2. Вказати свої дані та дані дитини;
  3. Вказати свої дані та дані дитини;
  4. Підтвердження про реєстацію повинно прийти на вказану електронну адресу.
Детальна інформація за телефоном: 53-56-65

 

 

Як зареєструватися?

Для реєстрації в дитячому садку необхідно:

  1. Відвідати Центр надання адміністративних послуг та зареєструватись в електронній черзі (загальний міський електронний реєстр дітей на поступлення до ДНЗ Івано-Франківська – dity.if.ua)
  2. Подати документи в садок.
  3. Пройти медичну комісію.

Які документи необхідно подати в ДНЗ №9 “Дзвіночок”?

  1. Оригінал реєстраційної карти від ЦНАП м.Івано-Франківська, де зазначено прізвище дитини, реєстраційний номер і рік вступу в ДНЗ.
  2. Заява на вступ до дошкільного закладу;
  3. Ксерокопія паспорта матері (1,2,11 ст.- яка дійсно засвідчує адресу проживання за територією обслуговування закладу);
  4. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;
  5. Для пільгових категорій копії документів, які посвідчують дану пільгу.
  6. Довідка з місця роботи осіб (батьків) в м. Івано-Франківську , які не зареєстровані в м. Івано-Франківську.
  7. Медична карта дитини із пройденим медоглядом до дошкільного закладу, ксерокопією картки щеплень.

Потрібно пройти медичний огляд!

       Всі дані про проходження огляду мають бути зафіксовані в медичній картці (зразок картки надає старша медична сестра дошкільного закладу, та надає консультацію про правильність проходження оглядів)

     Неодмінною умовою для вступу дитини в дошкільний навчальний заклад будь-якого типу має бути наявність у дитини профілактичних щеплень. Відповідно до ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року №1645-111 дітям, які не отримали щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дошкільного навчального закладу не дозволяється.

Пам’ятка для батьків

    Дошкільний навчальний заклад надає свої послуги п’ять днів на тиждень: понеділок,  вівторок,  середа,  четвер,  п’ятниця з режимом перебуванням дитини  з 7:30 до 18:00    (чергові групи з 7:30 до 19:30) із  забезпеченням триразового харчування відповідно до норм харчування дітей в дошкільному закладі.