Події

УВАГА!

Прийом документів на влаштування дітей

у ДНЗ №9 «Дзвіночок»

         Прийом документів в дошкільний навчальний заклад здійснюється відповідно до електронної  реєстрації на сайті:     http://www.dity.if.ua/

Докумети приймаються:  з 01.06.2021 до 28.08.2021р

понеділок-п’ятниця  з 10.00год до 16.00год

Для поступлення в дошкільний заклад необхідно подати такі документи:

 1. Реєстраційна картка (оригінал)
 2. Свідоцтво про народження дитини (копія та оригінал)
 3. Заява батьків або осіб, що їх замінюють
 4. Копія паспорта одного з батьків з пропискою в м. Івано-Франківську (якщо немає прописки, то додати довідку з місця роботи в м. Івано-Франківська).
 5. Довідки, що визначають приналежність до пільгових категорій
 6. Зошит в клітинку (18 аркушів) та вкладені до нього довідки:
 • картка щеплень, завірена мокрою печаткою дільничого педіатра;
 • довідка про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, завірена печаткою та обов’язковим написом: «за станом здоров’я дошкільний заклад відвідувати може.»
 1. Папка-швидкозшивач.

 

 

 

Міжнародний день захисту дітей!

       Сьогодні, 1 червня 2021р відзначаємо  Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії у ДНЗ №9 “Дзвіночок”

      Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти – це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

 

 

Вітаємо усіх з Днем вишиванки!!!

     Українська вишиванка – це національна святиня! Це наш національний оберіг!Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Тож хай вона охороняє вас і всю вашу родину.

20 травня 2021р

 

 

 

 

Вітаємо з Днем Матері!

 

 

       Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину. Хочеться побажати душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров’я, міцних стосунків у сім’ї, і щастя, що переливається через край!

 

 

Як з користю провести карантин?

      Пропонуємо вашій увазі вправи та завдання для дітей, поради батькам та корисну інформацію  від Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ на час карантину по COVID-19

 

 

 

 

З 1 березня 2021 починається електронна реєстрація до школи.

 До вашої уваги інформація про те, як зареєструвати дитину до першого класу на school.blogly.

https://www.facebook.com/drotyanko.viktoria/videos/3770109819714716

 

 

    18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей є порушенням прав дітей, що завдає довготривалих та згубних наслідків на все їхнє життя.

       Крім того, щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада – Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня – Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня – річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня – Міжнародного дня прав людини.

        Метою проведення акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

       Рада Європи спільно з Міністерством освіти і науки України в рамках проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» підготували та адаптували інформаційні матеріали, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищевказаних днів, доступні за посиланнями, а саме:

 1. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
  1. Захист дітей онлайн https://vinieo.com/46417;
  2. Сексуальний шантаж https://vimeo.com/464179;
  3. Секстинг https://vimeo.com/464177511;
  4. Секс-чатинг https://vimeo.com/464176:
  5. Грумінг https://vimeo.com/46418153;
  6. Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти https://vimeo.com/464180697.
 2. Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань в спорті. Ролик доступний за посиланням https://vimeo.com/477933967.
 3. Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей в колі довіри. Ролик доступний за посиланням https://vimeo.com/292080839.
 4. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді. Буклет доступний за посиланням https://nii.coe.int/leam-about-vour-rights-in-a-digital-environment-ukr/1680a052c2.

       Всі вищевказані та інші матеріали Проекту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» доступні на сайті Міністерства освіти і науки України та Офісу Ради Європи за посиланням https://wvvw.coe.int/uk/web/kyiv/combating-violence” against-children-in-ukrainc в розділі «Підвищення обізнаності та запобігання».

 

 

Мурал «Кольоровий світ»

                22 жовтня 2020року відбулося урочисте відкриття муралу «Кольоровий світ», який прикрашає стіну будинку № 135 по вулиці Коновальця, де на 1 поверсі будівні знаходиться дитячий садочок №9 «Дзвіночок».
        Стінопис відображає патріотичні настрої. Концепція малюнку полягає в тому, що навчати любити Україну, шанувати державні символи потрібно ще малого віку, з садка. Дорогою до свого улюбленого дитячого садочка діти та батьки будуть розглядати малюнок. А якщо дитина спитає, чому на стінописі дві смуги синього та жовтого кольору, то дорослі зможуть наочно пояснити, що це державний прапор та його значення.
      Дякуємо художникам Ярославу Хоменку та Івану Мельнику за мистецьку працю, ВО «Свобода» і Оксані Савчук – народній депутатці України, ініціаторці проекту «Місто муралів».
  https://streetartif.wixsite.com/mural#во_свобода #командаміста #командамарцінківа #іванофранківськ #містожиття #містомуралів